הסיפור של יעקובי

 לבוני עולם, הארגון היקר בעולם!

עברנו ביחד דרך ארוכה.

הייתם איתנו כשנפלו עלינו השמים, ביום השחור והנורא ההוא. בתחילה לא הרגשתי טוב. היו לי בחילות והקאתי המון, ושנינו, זוג צעיר ואופטימי שכמונו, כבר היינו מאושרים וכמעט התחלנו לספור חודשים.

אחר כך הבדיקה הראתה ששום דבר ואני הרגשתי יותר רע ויותר ויותר.

ואז היו בדיקות אחרות עם תוצאות קשות שהממו אותנו לחלוטין.

חצי שנה אחרי החתונה, זוג צעיר לגמרי, והבדיקות מראות שאני חולה במחלה הידועה. לוקמיה, ולא בצורה הקלה שלה.

הימים הבאים היו סרט אחד ארוך, מטורף והזוי. ישבנו עם הפרופסורים לקביעת סדרי הטיפולים ולהתווית תוכנית הפעולה בעתיד. המלחמה על החיים, כמו שהם קוראים לזה. בעלי המשיך לשמור על אופטימיות ולצייר לי את היום הורוד שאחרי, אבל הרופאים ממש לא שידרו איתו על אותו גל. היא תצא מזה, לכאורה, אבל, ילדים עוד אין לכם, נכון? אז זהו, קחו בחשבון שסביר להניח שגם לא יהיו. הטיפולים פוגעים בכל מיני מערכות. אבל אנחנו נלחמים עכשיו על החיים שלך, גברת, וזה גם לא ברור מאליו, אז למה את בוכה?

למה. זו באמת שאלה.

נס שברגעים הטרופים האלו היה בעלי מספיק מפוכח כדי ליצור איתכם קשר. הוא אמר את דברי הרופא ושאל מה אומר הידע שלכם בנושא. הוא רצה בסך הכל לעודד אותי, לתת לי פתח תקווה עם אסמכתא מוכחת, אבל השיחה הזאת היתה נס ההצלה שלנו.

באותו רגע נכנסתם לתמונה ובמלוא הקיטור. התברר שיש לכם התמחות מיוחדת בתחום הספיציפי הזה. שאתם מודעים למציאות הזו עליה דיבר הרופא ויש לכם גם מה לעשות בעניין, ודווקא לפני שמתחילים בטיפולים. הטסתם אותנו לחו”ל לצורך העניין ורק אחרי טיפול מיוחד ניגשתי להתחיל בסדרת הטיפולים, במלחמה על החיים שלי.

כל האונקולוגים יודעים שלמצב הרוח של החולה יש הרבה מה לומר באחוזי ההחלמה ומצב הרוח שלי, כשידעתי שבזכות הטיפול ההוא, יהיו לי גם יהיו סכויים לבנות משפחה של ממש, ללדת ילדים ולגדל אותם, היה הרבה יותר אופטימי, חזק ומשופר.

ברוך השם, ניצחנו.

עברנו שנה וחצי קשות מנשוא אבל בסיומן ב”ה הוגדרתי כבריאה.

לפני חודש ב”ה בא המסע הארוך הזה לסיומו האמיתי, מבחינתי.

שמונה שנים אחרי נישואינו, שבע וחצי שנים אחרי היום השחור, שש שנים מאז הבראתי, ושנה וחצי אחרי שרקדתי עם התוצאות המוכיחות על בדיקות נקיות לגמרי לגמרי ועל יציאה סופית מטווח הסיכון –

ואני אמא.

כן, אמא של יעקובי, התינוק המרגש ביותר בעולם.

יש לנו רשימה ארוכה של אנשים טובים שמוכרחים לקבל תמונות שלו. העסקנים הרפואיים שליוו אותנו, אונקולוגים בכירים, אחיות טובות ורחומות במיוחד שלחלקן נקשרנו אישית, אנשי חסד שעזרו לנו בכל מה שצריך ועוד ועוד.

אבל אתם, בוני עולם, נמצאים בראש הרשימה הזו, כי אם לא אתם – הייתי אולי בריאה ושלמה אבל יעקובי המקסים לא היה בתמונה ולא היתה לנו, חלילה, אף תמונה לשלוח!

שלכם בתודה אין קץ,

אמא של יעקובי

לחצו כאן לתרומות »